Mednarodni praznik žensk obeležili s komedijo To pa je zadrega

09 mar 2018

Včeraj, 8. marca 2018, smo skupaj z Mladim forumom SD Šaleške doline pripravili tradicionalno prireditev ob dnevu žena, mednarodnem prazniku žensk.

Veliko dvorano Doma kulture Velenje so prav do zadnjega kotička napolnile mamice, babice, tete in ostale občanke, ki so uživale v komediji Kulturnega društva Avgust Hribar iz Doliča z naslovom To pa je zadrega.

Goste je uvodoma pozdravil predsednik Mladega foruma SD Šaleške doline Klemen Arlič, ki je povedal, da je 8. marec dan praznovanja družbene, ekonomske in politične enakosti ter dosežkov žensk.

"Naj vas 8. marec spomni na to kaj ste ženske že dosegle. Verjamem, da ne boste odnehale, dokler ne dosežete popolne enakopravnosti, ki si jo zagotovo zaslužite. Borite se za svoje pravice!"

Veseli smo, da ste večer preživele v naši družbi. Mladi forum Šaleške doline obljublja, da smeha in dobre volje tudi naslednje leto ne bo manjkalo. Se vidimo, do takrat pa SREČNO!

Zadnja posodobitev: petek 09 marec 2018 15:01
Sorodne Novice: Praznujmo ponosno! Čestitke ob prihajajočih praznikih ... Ženski forum SD SAŠA pripravlja dobrodelno modno revijo Posvet Nisi sama na temo nasilja nad ženskami Ženski forum SD SAŠA gostil uspešne ženske iz različnih poslovnih okolij Ženski forum SD SAŠA vabi na žensko areno Močna in odločna Čestitke ob prihajajočih praznikih! Ob dnevu stranke slavnostno obeležili 120. obletnico slovenske Socialne demokracije Čestitke ob državnem prazniku - dnevu vrnitve Primorske k matični domovini Andreja Katič skupaj z delagacijo vodstva SD obiskala Mednarodni sejem obrti in podjetnosti (MOS) Poslanska pobuda Andreje Katič v zvezi s podporo vsebinam medijev v boju proti nasilju nad ženskami
8. marec Dan žena Mladi Forum SD Šaleške doline komedija To pa je zadrega praznik žensk Socialni dmeokrati Velenje

Brez komentarjev...