Predstavitev volilnega programa SD "Samozavestna Slovenija 2018-2026" v Velenju

05 apr 2018

Socialni demokrati smo si z volilnim programom "Samozavestna Slovenija 2018-2026" zastavili vizijo, s katero želimo Slovenijo v osmih letih po ključnih merilih, ki kažejo na vse vidike kakovosti življenja, trajnostnega razvoja, inovativnosti, socialne in ekonomske uspešnosti, umestiti med najboljše države sveta. Naš temelji cilj je delovanje v korist ljudi in za blaginjo Slovenije.

Vabljeni na pogovor o naši skupni prihodnosti v ponedeljek, 9. aprila, ob 18. uri v dvorano Centra Nova Velenje.
Zadnja posodobitev: etrtek 05 april 2018 15:43
Sorodne Novice: Predstavitev Andreje Katič - Cankarjeva ulica, ob 18. uri [NAPOVED] Predstavitev Andreje Katič, Jana Škoberneta in Aleksandre Vasiljević na VTV televiziji Predstavitev Andreje Katič - Kardeljev trg, ob 17. uri Predstavitev Andreje Katič in Jana Škoberneta - ploščad ob Kidričevi cesti (nasproti Tržnice) Predstavitev Andreje Katič - Šalek, ob 18. uri Predstavitev Aleksandre Vasiljević - Nazarje, ob 15. uri Predstavitev Andreje Katič - pred prostori Krajevne skupnosti Gorica, ob 18. uri Predstavitev Andreje Katič - Kardeljev trg, ob 18. uri Predstavitev kandidatov in kandidatk Socialnih demokratov SAŠA za državnozborske volitve Predstavitev projekta "Ne pozabi! Ponovno uporabi!"
Socialni demokrati VELENJE volilni program “Samozavestna Slovenija 2018-2026”

Brez komentarjev...