Socialni demokrati ZA zakon o 2. tiru Divača–Koper

12 sep 2017

Zadnjo septembrsko nedeljo, 24. septembra 2017, bo potekal zakonodajni referendum o drugem tiru železniške proge med Divačo in Koprom.

Kljub pomislekom glede vloge Madžarske in modela fi nanciranja v SD podpiramo izgradnjo drugega tira železniške proge Divača-Koper, saj je pomemben ne samo za vitalni razvoj Luke Koper, ampak razvoj slovenskega Primorja. Socialni demokrati smo prepričani, da mora Slovenija izkoristi ti svojo geostrateško lego, s ciljem, da odigra vlogo logistične platforme za centralno in jugovzhodno Evropo.

Socialni demokrati ZA zakon o 2. tiru Divača–Koper

Zadnja posodobitev: ponedeljek 18 september 2017 14:23
Sorodne Novice: Dan stranke in zaključni shod Socialnih demokratov v Ljubljani Tradicionalni pohod Socialnih demokratov na Goro Oljko Kandidati Socialnih demokratov za poslance so Andreja Katič, Jan Škoberne in Aleksandra Vasiljević Predstavitev kandidatov in kandidatk Socialnih demokratov SAŠA za državnozborske volitve Odziv na diskusijo o predvolilni agitaciji Socialnih demokratov na spletni strani www.velenje.com Obrambna ministrica Katič s pojasnili glede obravnave predloga zakona o obrambi v DZ Socialni demokrati Velenje za strpnost in sožitje Socialni demokrati nasprotujemo ​pripojitvi Bolnišnice Topolšica k Splošni bolnišnici Celje S Socialnimi demokrati Velenje in Mladim forumom SD Šaleške doline brezplačno v Planico Ministrica Andreja Katič predstavila predlog zakona o kritični infrastrukturi
Socialni demokrati Velenje 2. tir želežniška proga Koper-Divača