02 dec 2016

Strokovni svet za socialna in zdravstvena vprašanja SD Velenje je v znak podpore in solidarnosti obolelim z virusom HIV v četrtek, 1. decembra 2016, na Cankarjevi ulici v Velenju organiziral dogodek Bodi osveščen – bodi odgovoren.

Z dogodkom so opozarjali na to neozdravljivo bolezen, ozaveščali o varni spolnosti ter izrazili podporo in solidarnost obolelim z aidsom. Članice in člani Strokovnega sveta za socialna in zdravstvena vprašanja so mimoidočim razdelili kondome in rdeče pentlje, ki simbolizirajo dan boja proti aidsu.

Za prijetno vzdušje je poskrbela skupina Uroš Planinc group.

Zadnja posodobitev: ponedeljek 05 december 2016 12:53
Sorodne Novice: Iskrene čestitke ob prazniku Mestne občine Velenje!​ Čistilni akciji Mestne občine Velenje se bomo pridružili tudi Socialni demokrati Velenje Tudi Socialni demokrati Velenje podprli akcijo Mladinske iniciative za 3. razvojno os Bojan Kontič zbral podpise podpore za župansko kandidaturo Zbiranje podpisov v podporo kandidaturi Bojana Kontiča za župana Mestne občine Velenje Župan Mestne občine Velenje Bojan Kontič: "Velenje je v zadnjih letih dobilo novo podobo!" Velenje - socialna demokracija v praksi 5. junij – svetovni dan varstva okolja Bojan Kontič: "Na volitvah obkrožimo številko 10 in zagotovo bomo dobro izbrali!" Predstavitev Andreje Katič in Jana Škoberneta - ploščad ob Kidričevi cesti (nasproti Tržnice)
Strokovni svet za socialna in zdravstvena vprašanja SD Velenje virus HIV dan boja proti adisu

1 Odzivi Strokovni svet za socialna in zdravstvena vprašanja SD Velenje obeležil dan boja proti aidsu