Strokovni svet za okolje in prostor

Strokovni svet za okolje in prostor je posvetovalno delovno telo, ki bo kontinuirano in strokovno poglobljeno spremljajo izvajanje programa stranke na področju okolja in prostora, pripravljalo strokovne rešitve za konkretne lokalne projekte in se strokovno opredeljevalo do vseh predlogov, pobud in idej državnih organov, organov lokalnih skupnosti, organov stranke SD ter posameznikov.
V strokovnem svetu za okolje in prostor območne organizacije SD Velenje sodelujejo člani, ki so strokovno ali laično povezani s tematiko strokovnega sveta.

Cilj in namen našega strokovnega sveta je reševanje težav prebivalcev lokalne skupnosti, obravnavanje pobud, organiziranje tematskih stojnic, delavnic, okroglih miz, konstruktivnih debat s področja okolja in prostora.

ČISTO + ZELENO = VELENJE ČISTO + ZELENO = VELENJE, 14. aprila 2018 na Cankarjevi ulici v Velenju

Dosedanji dogodki v organizaciji SSOP:

Oktober 2016 – Stojnica na Cankarjevi ulici v Velenju; NE POZABI! PONOVNO UPORABI!

April 2017 – Postavitev dveh panjev s čebelami na terasi sedeža stranke SD Velenje

Maj 2017 – Postavitev dodatnih 6 košev za smeti ob sprehajalnih poteh okoli jezer

Maj 2017 – Stojnica na Cankarjevi ulici v Velenju: URBANO ČEBELARSTVO

Marec 2018 – Stojnica na Cankarjevi ulici v Velenju: NE POZABI! PONOVNO UPORABI!

April 2018 – Stojnica na Cankarjevi ulici v Velenju: ČISTO + ZELENO = VELENJE

NOVICE "Strokovni svet za okolje in prostor"

Strokovni svet
za socialna in zdravstvena vprašanja