Strokovni sveti SD Velenje

Strokovni sveti SD Velenje so stalna posvetovalna delovna telesa, ki:

- kontinuirano in strokovno poglobljeno spremljajo izvajanje programa SD Velenje,

- pripravljajo strokovne rešitve za delo predsedstva in svetniške skupine,

- na podlagi programa stranke se strokovno opredeljujejo do zakonskih predlogov in drugih dokumentov, preden so predmet obravnave v Svetu Mestne občine Velenje.

Članice in člani posameznega sveta, glede na svoja področja dela, sodelujejo pri oblikovanju strokovnih stališč v stranki in predstavljajo podlago za odločanje v okviru strankinega delovanja.

Strokovni svet
za socialna in zdravstvena vprašanja

za gospodarski
razvoj