test

Včlanitev v Občinsko organizacijo Socialni demokrati Velenje, poteka z registracijo v članski portal SD Velenje, ali preko pristopne izjave.

Z registracijo v članski portal SD Velenje

Z registracijo v članski spletni portal SD Velenje, pridobite možnost interaktivnega sodelovanja z vodstvom, člani v Forumih ter urejanje svojega profila.

Registriraj se v članski portal SD Velenje

Prijava za simpatizerje SD Velenje

Za vse simpatizerje SD Velenje pa omogočamo vstop v portal SD Velenje, z namenom, deljenja informacij in obojestranskemu sodelovanju in obveščanju o vseh aktivnostih, ki so v Forumih in Strokovnih svetih SD Velenje. Izpolni obrazec na desni strani.

Preko pristopne izjave

Izpolni spodnji obrazec ali pripet pdf pdf dokument "PRISTOPNA IZJAVA", izpolni in pošlji na naslov: OO SD Velenje, Prešernova 1, 3320 Velenje, ali preko e-naslova: info@sd-velenje.si.

Izberi stranko, forum (potrdiš lahko več polj)...

Ulica in hišna številka:

Varstvo osebnih podatkov