Včlani se v stranko Socialni demokrati SD

Prisrčno pozdravljeni!

Iskreno smo veseli, da se želite včlaniti v stranko Socialnih demokratov. Ker nam zakon (6. člen Zakona o političnih strankah) nalaga , da moramo v evidenci imeti zbrane nekatere podatke, vas prosimo za malo potrpljenja pri izpolnjevanju spodaj navedenih rubrik. Podatki, ki nam jih boste zaupali, so varovani in bodo uporabljeni izključno za potrebe evidence članstva.
Hvala!

Izpolni spodnji obrazec ali pripet pdf pdf dokument "PRISTOPNA IZJAVA", izpolni in pošlji na naslov: OO SD Velenje, Prešernova 1, 3320 Velenje.

Preberite si Obvestilo o varstvu osebnih podatkov, kjer je tudi možnost, da to privolitev kadarkoli prekličete.

Izberi stranko, forum (potrdiš lahko več polj)...

Ulica in hišna številka:

Varstvo osebnih podatkov

Strinjam se, da se zgornji podatki uporabljajo za obveščanje o dogodkih Občinske organizacije SD Velenje in statistično obdelavo za namene organizacije SD.

"Varovanje osebnih podatkov - beri več..."