Mag. Dejan Židan bo jutri predstavil kandidate SD Šoštanj in SD Mozirje na lokalnih volitvah

2-10-2018
Jutri, 3. oktobra 2018, bo Mozirje in Šoštanj obiskal predsednik Socialnih demokratov mag. Dejan Židan.

Najprej bo ob 14. uri v prostorih SD Mozirje - nad Avtobusno postajo Mozirje (Hofbauerjeva ulica 22, 1. nadstropje) pozdravil članice in člane SD Mozirje ter predstavil kandidata za župana SD Mozirje na lokalnih volitvah - Marka Molnarja.

Sledi kratek pogovor in sprehod skozi mesto, od koder bo pot nadaljeval v Šoštanj. Ob 15. uri bo namreč v Vili Mayer Šoštanj predstavil kandidatno listo Občinske organizacije Socialnih demokratov Šoštanj na prihajajočih lokalnih volitvah.

Prijazno vabljeni!